<< Tagasi

Meeskond

Ly Pärn

Täiskasvanute Koolituskeskuse juhataja Ly Pärn on omandanud magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolis  avaliku halduse erialal ning Tartu Ülikoolis bakalaureuseõppe õigusteaduskonnas.  Käesoleval ajal jätkab Ly oma õpinguid Tartu Ülikooli õigusteaduskonna magistriõppes. Ly on tegelenud koolitusvaldkonnaga ligikaudu kaheksa aastat. Täpsemalt on Ly nii ise läbi viinud  erinevaid kursuseid kui ka olnud teistes koolitusettevõtetes juhataja rollis. Käesoleval ajal on Ly ülesanneteks Täiskasvanute Koolituskeskuse igapäevatöö
Elena Lass

Elena Lass

Palgaarvestuse ja tööõiguse kursuse lektor Elena Lass on lõpetanud 2011. aastal Tallinna Tehnikaülikooli ärinduse eriala, kus spetsialiseerus finantsarvestuse valdkonnale. 2013. aastal astus ta Tartu Ülikooli õigusteaduskonda, kus lõpetas magistratuuri 2016. aastal.

Märt Murd

Raamatupidaja, tase 5 ja Vanemraamatupdaja, tase 6 lektor Märt Murd (asukoht Tallinn) on omandanud Tartu Ülikoolis magistrikraadi ettevõttemajanduse erialal ning bakalaureusekraadi õigusteaduses. Ta on töötanud finantsarvestuse ja -analüüsi valdkonnas alates 2006. aastast. Märt omab  kehtivaid Raamatupidaja, tase 5, Vanemraamatupidaja, tase 6 ja Täiskasvanute koolitaja, tase 5 kutsetunnistusi. Alates 2019. aastat liitus Märt Täiskasvanute Koolituskeskuse meeskonnaga.

Svetlana Moskvina

Raamatupidamise algkursuse lektor (asukoht Tallinn, õppekeel on vene keel) Svetlana Moskvina on lõpetanud Tallinna Kõrgema Tehnikakooli ja Moskva Riikliku Sotsiaalülikooli majandusteaduse kraadi. Lisaks omab  Svetlana kehtivaid Vanemraamatupidaja, tase 6 ja Täiskasvanute koolitaja, tase 5 kutsetunnistusi. Svetlana on ettevõtja, raamatupidamise spetsialist ja alates 2014. aastast töötab ta täiskasvanute koolitajana. Svetlana täiendab pidevalt oma oskusi, jagades oma teadmisi õpilaste
Katrin Pajunurm

Katrin Pajunurm

Sekretär – asjaajaja kursuse lektor (asukohaga Tallinn) Katrin Pajunurm on lõpetanud Tallinna Kergetööstustehnikumis asjaajamise ja arhiivinduse eriala, Tallinna Tehnikaülikoolis halduskorralduse eriala ja kaitsnud samas koolis ka magistrikraadi haldusjuhtimise erialal. Oluline on mainida, et Katrin on Dokumendihaldurite Ühingu liige.
Hele Moor

Hele Moor

Raamatupidamise algkursuse ja täiendkursuse lektor (asukoht Tartu) Hele Moor on lõpetanud Eesti Maaülikooli raamatupidamise ja analüüsi erialal ning Lääne-Viru Rakenduskõrgkooli ärijuhtimise erialal. Hele omab Raamatupidaja, tase 6 kutsetunnistust. Lisaks on Hele end järjepidevalt koolitanud nii raamatupidamisvaldkonnas kui ka kutsepedagoogika valdkonnas.

Tarvo Seenmaa

Raamatupidamise algkursuse lektor Tarvo Seenmaa (asukoht Tallinn) on omandanud magistrikraadi Estonian Business Schoolis ärijuhtimise erialal spetsialiseerumisega majandusarvestusele. Raamatupidamisvaldkonnas alustas Tarvo tegutsemist 1993. aastal. Kogemusi on ta kogunenud nii majandusarvestuse tarkvarasid arendades ja juurutades kui ka pearaamatupidajana töötades erinevate valdkondade ettevõtetele raamatupidamisteenuseid osutades. Täiendanud on ta ennast Aalto Ülikoolis maksunduse valdkonnas. Tarvo liitus Täiskasvanute Koolituskeskusega 2018.
Margit Kiviväli

Margit Kiviväli

Margit Kiviväli (Raamatupidamise algkursuse lektor, asukoht Pärnu) on lõpetanud Pärnu Kutsehariduskeskuses majandusarvestuse ja maksunduse eriala ja Lääne-Viru Rakenduskõrgkoolis majandusarvestuse eriala. Margit omab Raamatupidaja, tase 5 kutsetunnistust. Alates 2014. aastast on ta andnud Pärnu Kutsehariduskeskuses raamatupidamise alaseid loenguid.

<< Tagasi

Sulge