Veebipõhine õpe
Tasuta Veebiseminar

CostPocketiga digitaalne kuluaruandlus raamatupidajatele


 • 25.11.2022
 • 10.00-10.45
 • 45 minutit
 • Veebikoolitus
 • Eesti keel
0 €
Koolitaja:
Joonas Sernjuk

Eesmärk: veebiseminaril tutvustame CostPocketi võimalusi raamatupidamise digiteerimiseks ja räägime sellest, kuidas oma raamatupidamist digitaalseks muuta ja enda töökoormust vähendada.

Miks seminar vajalik on?

Enamik raamatupidajatel on enne 20ndat kuupäeva väga palju tööd, kuna siis on vaja kõik eelmise kuu kulud sisse kanda ja KMD esitada. See tähendab dokumentide tagaajamist, pangakonto väljavõtte võrdlemist olemasolevate dokumentidega ja meeletul kiirusel kannete tegemist.

Seda saab ka teistmoodi teha. Tšekkide ja arvete digiteerimine aitab muuta raamatupidaja töökoormuse ühtlasemaks. Digitaalsed lahendused, kus ettevõtte juht ja töötajad teevad ise dokumentidest pilti või edastab need e-posti teel süsteemi, aitavad raamatupidajatel dokumendid kiiremini kätte saada. Nii saab raamatupidaja alustada kohe uue kuu alguses eelmise kuu deklaratsioonidega.


CostPocketi enda kasutajastatistika tõestab seda: CostPocketiga edastatakse 23% dokumentidest dokumendi loomise päeval. 50% dokumentidest esitatakse 7 päeva jooksul pärast dokumendi loomist.

Soovid veel teada, kuidas oma raamatupidamist digitaalseks muuta ja enda töökoormust vähendada? Pane end kirja veebiseminarile, kus räägime just raamatupidajatele ja -büroodele mõeldud kasulikke nippe, mida teised juba kasutavad!

Veebiseminari tutvustame CostPocketi võimalusi raamatupidamise digiteerimiseks.

Veebiseminaril räägime, kuidas:

– digiteerida tšekke

– teha digitaalseid kulu- ja lähetusaruandeid

– pidada digitaalset sõidupäevikut

– reaalajas dokumente digiteeritakse

– e-arveid vastu võtta

Joonas Sernjuk

Joonas on rõõmsameelne suhtleja, kelle nägu ja eelkõige häält tunnevad kõik CostPocketi kliendid ja koostööpartnerid. Ta teab kõike klientide muredest ja rõõmudest, samuti on kursis nii raamatupidamistarkvarade ja nende integratsioonidega. CostPocketis vastutab Joonas müügi ja klientide heaolu eest, samuti tegeleb operatiivsete tegevustega.


  Osaleja andmed


  Arve andmed


  Seminaril osalemine on tasuta.