Veebipõhine õpe

ChatGPT Raamatupidamises ja Finantsjuhtimises: teooriast praktikani (praktilise töötoaga)


 • Veebipõhine õpe
 • Päevane õpe
 • 20.11.2024
 • 10.00-17.30
 • 8 akadeemilist tundi veebipõhist õpet
 • Täiskasvanute Koolituskeskuse tõend
 • Veebikoolitus
 • Eesti keel

249 + km €

199 + km €
Koolitajad:
Märt Murd, Jaanus Kikas

Kas sina tead, kuidas vähendada ajakulu raamatupidamises, kasutades tehisintellekti?  Meie koolituspäeval saad sa teada, milliseid töölõike saab AI abil kiiremini ja produktiivsemalt teha. Oluline on välja tuua, et kuigi tehisintellekt ei tee raamatupidamist, aitab see oluliselt optimeerida mitmeid kaasnevaid tegevusi.

Koolituse eesmärk: anda osalejatele eelkõige praktilisi kogemusi AI-tööriistadega igapäevaste finantsülesannete täitmisel. Koolituspäeval saavad osalejad oma arvutis juhendatult harjutada ChatGPT ja teiste abivahendite kasutamist eluliste raamatupidamise ja finantsaruannete alaste näidete varal.

Koolitusele on oodatud raamatupidajad, väikeettevõtete juhid, finantsjuhid ja muud huvilised. Koolitusele tulijatelt ei nõuta varasemaid kokkupuuteid tehisintellekti kasutamisel. Selleks, et osaleja saaks praktilisi ülesandeid koolitusel kaasa teha, on vajalik ChatGPT 4.0 versiooni olemasolu.

Miks võiks koolitusel osaleda?

 • Tõsta oma töö efektiivsust ja täpsust: AI-tööriistade praktilised kogemused on finantsvaldkonnas hädavajalikud. Need tööriistad võimaldavad sul teha oma tööd kiiremini ja täpsemalt.
 • Õpi ja harjuta koolitusel reaalseid näiteid kasutades: koolitus annab sulle võimaluse õppida, kuidas kasutada ChatGPT-d ja teisi AI-töövahendeid, et lahendada igapäevaseid finantsülesandeid. Sa saad praktilisi kogemusi, mis parandavad su oskusi ja valmistavad sind ette tulevasteks väljakutseteks.
 • Ole valmis tulevikuks: AI ei ole lihtsalt trend – see on tulevik. Varusta end vajalike oskustega, et jääda konkurentsis ettepoole ja olla oma valdkonnas esirinnas.
 • Optimeeri oma tööprotsessid: Tehisintellekt aitab sul optimeerida mitmeid raamatupidamise ja finantsjuhtimise kaasnevaid tegevusi, nagu aruannete koostamine ja juhendite kirjutamine. Vähenda ajakulu ja keskendu strateegilisematele ülesannetele.

Koolituspäeva I pooles tehakse osalejatele sissejuhatus ChatGPT- sse  ja antakse teoreetilisi teadmisi ChatGPT võimalustest ja ohtudest ning ChatGPT-ga suhtlemisest ja tõhusatest meetoditest.

Koolituspäeva II pooles tehakse osalejatega läbi praktilisi töid finants- ja raamatupidamisvaldkonnas.

Praktilised tööd, mida osalejad koolituse vältel teevad:

 • Olulisemate raamatupidamisega seotud dokumentide koostamine ChatGPT / CoPilot abiga.
 • Finantsaruannete koostamine ChatGPT / CoPilot abiga.
 • Finantsaruannete analüüs ja tõlgendamine ChatGPT abiga.
 • Erinevate spetsiifiliste aruannete koostamine (nt. krediidikõlblikkus) ChatGPT abiga.
 • Finantsmudeli ja -prognooside koostamine ChatGPT abiga.
 • Tasuvusarvutuse läbiviimine ChatGPT abiga.
 • Veebist andmete kogumise automatiseerimine nt. BrowseAI abiga.
 • Lihtsamate tööprotsesside automatiseerimine nt. Zapieriga.

Koolituspäeva lõpuks tunneb osaleja erinevaid AI-tööriistu ja nende kasutusvõimalusi finantsvaldkonnas. Täpsemalt, osaleja

 • Saab põhjaliku ülevaate parimatest AI-tööriistadest, mis on loodud just finants- ja raamatupidamisvaldkonna jaoks.
 • Mõistab, kuidas need tööriistad aitavad suurendada töö efektiivsust ja täpsust.

Väljund: Täiskasvanute Koolituskeskuse tõend.

Märt Murd

Märt Murd

Märt on omandanud Tartu Ülikoolis magistrikraadi ettevõttemajanduse erialal ning bakalaureusekraadi õigusteaduses. Ta on töötanud finantsarvestuse ja -analüüsi valdkonnas alates 2006. aastast. Märt omab kehtivaid riiklikult tunnustatud Raamatupidaja, tase 5, Vanemraamatupidaja, tase 6 ja Täiskasvanute koolitaja, tase 5 kutsetunnistusi, mis näitab, et tema teadmised on nii teoreetiliselt kui ka praktiliselt kaasajastatud ja kooskõlas riigi poolt tunnustatud nõuetega. Käesolevajal ajal tegutseb Märt finantsjuhina, ettevõtjana ja koolitajana finantsarvestuse valdkonnas. Oluline on märkida, et Märt pälvis Arvestusala Edendaja 2022 tiitli.

Jaanus Kikas

Jaanus Kikas

Jaanus Kikas on tehisintellekti turundusvahendite koolitaja, kellel on rikkalikud kogemused nii praktilisel kui ka teoreetilisel tasandil.
Ta on lõpetanud ettevõtluse erialal Inglismaa North Warwickshire ja Hinckley kolledžis ning omandanud digitaalturunduse teadmisi Oxfordi  turunduskolledžis.
Praktilised turundusteadmised on tal kogunenud läbi isiklike ettevõtmiste.
Eesti koolitajana on Jaanus tuntud tänu oma koostööle Maakondlike Arenduskeskustega.
Ta on spetsialiseerunud veebimüügi platvormidele, nagu Amazon ja eBay.
Lisaks on tal ulatuslikud kogemused internetiõppe valdkonnas, mida ta on kogunud töötades vabakutselise nõustajana nii Eestis kui ka rahvusvahelisel tasandil, kasutades peamiselt interneti suhtluskanaleid.
Jaanuse igapäevatöö hõlmab aktiivselt tehisintellekti vahendite kasutamist, mis tõstab esile tema pädevust ja oskusi tehisintellekti turundusvahendite koolitajana.
Oma koolitustel suudab ta jagada nii teoreetilisi teadmisi kui ka praktilisi oskusi, mida ta on omandanud läbi pikaajalise kogemuse turunduses ja tehisintellekti rakendamises.”

  Osaleja andmed


  Arve andmed


  Koolituse soodushind kuni 06.11.2024 on 199 eurot + km, tavahind on 249 eurot + km.

  Hind kehtib ühele osalejale. Isikutele, kes tulevad kahekesi lisa-allahindlus 10%!  

  NB! Täiskasvanute Koolituskeskus jätab endale õiguse lubada koolitusel osaleda üksnes isikutel, kelle eest on koolituse eest tasutud.

  Muu asjakohane info: hind sisaldab materjale ja koolituse lõpus väljastatavat tõendit!

  Info jagamisel Facebookis lisandub hinnasoodustus 3 eurot, millest palume meid ühtlasi teavitada arve koostamisel. Kasutada saab ühte soodustust korraga. 

  Koolitusele registreerimisel palume ettemaksu 10%!

  Väljund: Täiskasvanute Koolituskeskuse tõend.

  Lisainformatsioon: Täiskasvanute Koolituskeskuse majandustegevusteate nr on 214272 (varasem nr oli 201221). Eraisikutele tagastab Maksu-ja Tolliamet tuludeklaratsiooni esitamisel 22% kursuse tasust.