<< Tagasi

Salvestatud seminar: Negatiivse omakapitali nö positiivseks viimine ja millised on raamatupidamislikud võimalused selleks

Kui juhtub nii, et esitades äriregistrile negatiivse omakapitaliga aruanne, tuleb teade, kus juhitakse sellel tähelepanu ja kohustatakse omakapitali seadusega ettenähtud nõuetele vastavusse viima.

Kui negatiivse omakapitali taastamiseks midagi ette ei võeta, võidakse äriühing kohtumäärusega ÄS § 203 alusel lõpetada.

Seminari eesmärk on leida viisid, kuidas negatiivne omakapital nö positiivseks viia ja millised on raamatupidamislikud võimalused selleks:

Seminar toimus: 14.02.2022 kell 10.00-10.45 veebikeskkonnas Zoom, kus osalejal on vajalik arvuti ja Internetiühendus. 

Seminaril tulevad käsitlemisele järgmised teemad:

  • Varade väärtuse muutmine
  • Kapitali vähendamine
  • Ülekurss
  • Täiendava reservkapitali loomine
  • Omakapitali suurendamine

Seminari lektor on Kristo Krumm– Tallinna Ülikooli ettevõtluse lektor, koolitaja ja ettevõtja. Kristo Krumm on pikaajalise kogemusega ettevõtja ja koolitaja. Lõpetanud 2006 aastal Audentese Ülikooli rahvusvahelise ärijuhtimise magistrantuuri, 2019 aastal lõpetanud Tallinna Ülikooli politoloogia MA. Hetkel õpib Tallinna Ülikooli doktorantuuris riigi- ja poliitikateaduste erialal.

Salvestatud seminari hind on 39 eurot + km. Salvestatud seminari link saadetakse peale arve tasumist.

Registreerimiseks või täiendava informatsiooni saamiseks saatke email aadressile info[ät]taiendkoolitus.com või kasutage meie registreerimisvormi

Täname registreerumise eest.

 

 


<< Tagasi

Sulge