Veebipõhine õpe
Tasuta Veebiseminar

Envoice aitab vabastada raamatupidamise rutiinsetest tegevustest ja muutuda paberivabaks


 • Veebipõhine õpe
 • Päevane õpe
 • 08.09.2023
 • 15.00-16.00
 • 60 minutit
 • Veebikoolitus
 • Eesti keel
Tasuta
Koolitaja:
Rivo Jõepere

EESMÄRK: Raamatupidamise automatiseerimise lahenduse Envoice abil kaotad oma igapäevategevustest kõige aeganõudvamad tööd – ostuarvete ja kulukviitungite sisestamise majandustarkvarasse. Lisaks võimaldab Envoice kontrollida, kooskõlastada ja turvaliselt arhiveerida ostudokumente pilvepõhises keskkonnas ning pildistada kviitungeid ja luua kuluaruandeid mobiilirakenduses. Envoice abil muudad tööprotsessid efektiivseks, tiimitöö sujuvaks ja ettevõtte kulutused läbipaistvaks.

Veebiseminaril️ tutvustame Envoice võimalusi, kuidas kaotada raamatupidamisest rutiinsed tegevused ja muuta see täiesti paberivabaks.

MIKS SEMINAR VAJALIK ON: Kui oled raamatupidaja ettevõttes, vabakutseline või töötad büroos, siis sinu tööpäevast kulub enamus aega ostu- ja kuludokumentidega tegelemisele.  Arved saabuvad erineval viisil, neid on vaja kontrollida, sisestada majandustarkvarasse, jaotada kulud ja arhiveerida. Sageli vajad kõige selle jaoks ka kolleegidelt või kliendilt täiendavat informatsiooni. Eriti “lõbusaks” muudavad päeva lähetuselt saabuvad kolleegid, kes poetavad sinu lauanurgale kuhja kortsus kviitungeid ja soovivad nende kiirkorras hüvitamist.

Appi tuleb Envoice.

Envoice on loonud raamatupidajatele tööriista, mis aitab kaotada kõige aeganõudvamad korduvtegevused ja võimaldab hallata kogu ostuarvete ja kuluaruannetega tööprotsesse kaasagses veebikeskkonnas. Mugav mobiiliäpp teeb sind sõbraks klientide ja kolleegidega kellel tekib paberil ostuarveid või kulukviitungeid.

Raamatupidamisbüroodele pakub Envoice lisaks eelmainitule ka võimalust luua oma kollektiivis ühetaoline töökorraldus, mis aitab hõlpsalt ülesandeid meeskonnaliikmete vahel jagada, pakkudes samas oma klientidele kaasaegseid tööriistu ja erinevaid võimalusi dokumentide edastamiseks – e-post, Dropbox, mobiiliapp jne.

See  kõik hoiab kokku aega ja loob võimaluse teenindada sama ajaga rohkem kliente, pakkudes neile paremat kliendikogemust.

Veebiseminaril️ räägime,️ kuidas:

 • liidestada Envoice oma majandustarkvaraga
 • kasutada Envoice tehisintellektil põhinevat dokumentide digiteerijat ja muuta raamatupidamine paberivabaks.
 • panna e-arved enda kasuks tööle.
 • automatiseerida kulude jaotamise (konteerimise) tööprotsess iseõppiva konteerimisabilise SmartRecord abil.
 • luua majanduskulude ja lähetusaruandeid Envoice veebi ja mobiilirakenduses.
 • kaasata tiimiliikmeid ostuarvete kontrollimise ja kulude jaotamise tööprotsessi ja saavutada parem kontroll ettevõtte kulude üle.
Rivo Jõepere

Rivo Jõepere

 

Rivo on lõpetanud Estonian Business School’i rahvusvahelise ärijuhtimise eriala ja on tegelenud üle 20’ne aasta finantstehnoloogia valdkonnas. Rohkem kui 10 aastat on Rivo olnud tegev e-arvete, digitaliseerimise ja finantsprotsesside optimeerimisega. Praegu töötab Rivo Envoice tootejuhina, ning lisaks tootearendusele aitab ettevõtetel muuta oma raamatupidamine efektiivsemaks ja koolitada raamatupidamisbüroosid.

  Osaleja andmed


  Arve andmed


  Seminaril osalemine on tasuta.