<< Tagasi

Beebide võimlemine

Juba varakult beebiga harjutuste tegemine mõjub soodsalt nii lapse füüsilisele kui ka aju arengule.  Lapse areng teeb esimesel eluaastal läbi väga erinevaid ja olulisi etappe. Oluline on asjatundlikult ja varakult jälgida, et sinu pisike kõik vajalikud arenguetapid läbiks, ennetada võimalike kõrvalekallete tekkimist ja vajadusel varakult ja asjatundlikult sekkuda sellesse. Seega on äärmiselt oluline igale arenguetapile kohaste harjutuste tegemine eelkõige ennetavas mõttes.

KOOLITUSE EESMÄRK: koolitusel räägime väga lihtsalt lapse motoorsest arengust, beebieas esinevatest ohumärkidest ning tutvustame ja praktiseerime harjutusvara, mille abil saab lapsevanem aidata oma lapsel õppida olulisi motoorseid oskuseid.

KOOLITUSE LÕPUKS OSALEJA:

  • Teab lapse arenguetappe alates sünnist kuni 1 eluaastani ning oskab märgata ohumärke beebi motoorses arengus.
  • Valdab harjutusvara millega suunata last õppima olulisi motoorseid oskuseid (nagu näiteks pööramine, pivoteerimine kõhuli asendis, roomamine, käputamine, istumisasendisse siirdumine ja istumisasendist äratulek, seismistasakaal, külgsammud ja iseseisev kõnd).

SIHTGRUPP: Koolitusele on oodatud emad, isad ning beebid vanuses 0-12 elukuud. Väga on oodatud ka lapseootel emad.

KOOLITUSEL OSALEMISE TINGIMUSED: oluline on, et koolitusel osalejad valdaksid eesti keelt.

Koolitusel läbitakse järgmised teemad:

  • Lapse areng sünnist kuni esimese eluaastani
  • Ohumärgid lapse motoorses arengus
  • Harjutusvara lapse motoorse arengu soodustamiseks

Koolitus toimub loenguna ja praktilise näitliku tegevusena, harjutused teevad osalejad ise praktikas läbi kasutades, kas enda väikelast või abivahendina enda poolt kaasa võetud nukku.

Koolituse maht: kokku 4 akadeemilist tundi auditoorset õpet.

 KOOLITAJA: Maarja Säde, MSc (Master of Science), kes on lõpetanud Tartu Ülikooli Kehakultuuriteaduskonna  füsioteraapia erialal. Maarja omab terviseteaduste magistrikraadi ja on töötanud Ida-Tallinna Keskhaiglas beebide ja väikelaste füsioterapeudina umbes 6 aastat. Lisaks, Maarja on  raamatu “Minu aktiivne beebi. Arendavad harjutused sünnist esimese sammuni” autor.  Oluline on mainida, et Maarja on ka kahe imetoreda lapse ema.

Muu asjakohane info: hind sisaldab materjale (välja trükituna) ja tõendit!

Koolituse programm ja ajakava on leitav siin

Toimumisaeg: 17.05.2019 kell 12.15-16.30.

Toimumise koht: Pelgulinna sünnitusmaja perekeskus, kus on parkimine tasuta. Aadress: Sõle 23, Tallinn.

Koolituse hind: 49 eurot + km on ühele vanemale. Mõlemale vanemale on hind 69 eurot + km.

Väljund: Täiskasvanute Koolituskeskuse tõend.

NB! KOHTADE ARV ON PIIRATUD

Registreerimiseks või täiendava informatsiooni saamiseks saatke email aadressile info[ät]taiendkoolitus.com või kasutage meie registreerimisvormi

Täname registreerumise eest.

 


<< Tagasi