<< Tagasi

Raamatupidamisprogrammide “SIMPLBOOKS”, “DIRECTO” JA “STANDARD BOOKS” toimimistest ülevaate andmine

Eesmärgiks on omandada koolituse käigus teoreetilised oskused ja teadmised raamatupidamisprogrammide – SimplBooks, Standard Books ja Directo kasutamiseks, mh saada ülevaade nende võimalustest ja tugevustest ning osata võrrelda neid programme üksteisega.

 

MIKS JUST PROGRAMMID: “SIMPLBOOKS”, “DIRECTO” JA “STANDARD BOOKS” (programmide tutvustused)?

Simplbooks raamatupidamistarkvara on lihtne ning kasutajasõbralik raamatupidamistarkvara Eestis, mis on mõeldud ennekõike mikro ja väikeettevõtetele. Tegemist on tarkvaraga, mis on ühtviisi lihtne kasutada nii raamatupidajale kui ka ettevõtte juhile, ühendades need kaks maailma reaalajas. SimplBooks pakettide hinnastamine on selge ja taskukohane ning kõik tarkvara uuendused on meie kasutajate jaoks täiesti tasuta.

Standard Books on Excellent Business Solutions Eesti AS poolt spetsiaalselt Eesti turu jaoks kohandatud pilvepõhine äritarkvara lahendus, mis pärineb HansaWorldi perekonnast. Programmi arendamisega on tegeletud pea 30 aastat, mis näitab pikaajalist, jätkusuutliku, lojaalset ja positiivset kasutajakogemust.

Standard Books annab kliendile kõik-ühes-süsteemi, mille kasutusvõimalused ja võimekus katavad nii väikefirma elementaarsed vajadused kui ka üsna suure ettevõtte rätsepaülikonna. Kui ettevõtte äriprotsessid on spetsiifilised ja standardlahendus ei ole piisav on programmi võimalik üle 30 erineva mooduli abil vastavalt vajadustele kohandada ning hallata kõiki olulisi äriprotsesse ühest süsteemis.

Populaarseimate lahenduste hulgas on finants, müügihaldus koos müügitoruga, hooldusteenindus, logistika, kinnisvarahaldus, kliendihaldus, palgaarvestus, tootmine ja mitmed teised vahendid ärianalüüsiks ning ettevõtte juhtimiseks.

Erinevalt teistest tarkvaradest kasutatakse programmi spetsiaalselt loodud mugava kasutajaliidese abil, mis on olemas enamus operatsioonisüsteemide jaoks.

Directo on Eesti ja Euroopa esimene 100% internetipõhine äritarkvara. Täna on Directo ka suurim Eesti majandustarkvara pakkuja. Lisaks on Directo esindatud Lätis, Leedus ja Soomes. Directo pakub väga laia võimaluste spektrit ning tänu sellele sobib enamusele Baltimaade ettevõtetele. Directo märksõnadeks on funktsionaalsus, töökindlus ja hea klienditeenindus.

Koolitusele on oodatud isikud, kes:

 • soovivad omandada teoreetilisi oskusi ja teadmisi “SimplBooks”, “Standard Books” ja “Directo” raamatupidamisprogrammide kasutamiseks (ettevõtete juhid, töötajad, füüsilisest isikust ettevõtjad jms huvilised).
 • raamatupidajad, kes soovivad täiendada oma olemasolevaid teadmisi ja oskusi.

 

Koolitusel läbitakse järgmised teemad:

 • Programmi tutvustus, seadistus ja programmiga töötamise põhitõed
 • Dokumentide sisestamine raamatupidamisprogrammi
 • Müügiarvete kujundamine, koostamine ja saatmine
 • Ostuarvete sisestamine
 • Pakkumised, tellimused
 • Dokumendi- ja infohaldus, tööülesanded ja kalender
 • Müügitoru
 • Pank. Kassa. Tasaarveldused
 • Põhivara ost ja müük. Amortisatsiooni arvestus
 • Käibedeklaratsiooni koostamine
 • Pearaamat; päevaraamat ja käibeandmik
 • Aruandluse koostamine: Bilansi, kasumiaruande ja rahavoogude koostamine ning omakapitali muutuste aruanne
 • E-arve väljastamine
 • E-arvete ja pdf-arvete automaatne vastu võtmine.

 

Koolituse läbinu:

 • mõistab kõne all olevate programmide üldiseid toimimispõhimõtteid – nt kuidas luua ettevõttele keskkond ja seda seadistada;
 • teab millistele ettevõtetele on kõne all olevad raamatupidamisprogrammid suunatud;
 • tunneb olulisi võimalusi, kuidas kõne all olevad raamatupidamisprogrammid aitavad parandada raamatupidaja või ettevõtja töökorraldust;
 • oskab koostada müügiga seonduvaid dokumente;
 • oskab sisestada ostudega seonduvaid dokumente;
 • oskab koostada ja kontrollida RMP põhiaruandeid (bilanss, kasumiaruanne, reskontrod ja põhivara aruanne);
 • oskab arvele võtta ja seadistada põhivarasid;
 • oskab esitada käibemaksu deklaratsiooni raamatupidamisprogrammidesse sisestatud andmete põhjal (KMD);
 • omab üldist ülevaadet palgamoodulist ja laomoodulist.

Muu asjakohane info: hind sisaldab tõendit ja kohvipause!

Koolitus ei ole sülearvutipõhine, st koolitusel osalejad ei tee praktiliselt programmides toiminguid läbi (lektorid näitavad toimingud dataprojektori abil osalejatele ette). Koolitus võimaldab saada ülevaate kõne all olevate programmide funktsionaalsusest. 

Koolitajad on järgmised:

“Standard Books” koolitajad on: Kristiina Nurmsalu ja Heiki Maasik.

Kristiina Nurmsalu on Excellenti tugiliini konsultant, kelle igapäeva tööks on klientide abistamine nii telefoni kui ka e-maili teel. Igapäevane kokkupuude klientidega annab Kristiinale laialdased teadmised programmi eripäradest ning kliendi kasutusharjumustest.

Heiki Maasik on Excellenti müügiosakonna juht, kes tutvus programmiga juba üle 20 aasta tagasi. Heiki on parim isik demonstreerimaks Standard Booksi erinevaid võimalusi nii raamatupidajatele, müügimeestele kui firma juhtidele.

“Simplbooks” koolitaja on: Silva Saaliste

Silva Saaliste liitus SimplBooks tiimiga 2018.a. olles varasemalt töötanud raamatupidaja ja pearaamatupidajana erineva suurusega ettevõttetes. Tal on kogemusi väga erinevate raamatupidamistarkvaradega, sh ka SimplBooks tarkvaraga, ning kassa- ja laohalduse tarkvaradega. Need mitmekülgsed ja laialdased kogemused on lühikese ajaga andnud märgatava panuse SimplBooks tarkvaraarendusse.

“Directo” koolitaja on: Terje Simonov.

Terje Simonov on Directo müügijuht. Eelnevalt töötas ta Directos juurutaja ja kliendihaldurina. Seega teab ta, mida kliendid tegelikult soovivad ning omab head kliendi ootuste tunnetust. Terje on tegelenud ka eraettevõtlusega ja olnud seeläbi ise tarkvarateenuste kasutaja, mis omakorda kinnitab tema mitmekülgsust.

Koolituse programm on leitav siin

Toimumisaeg: 24.05.2019

Toimumise koht: Pärnu mnt 162 (Tallinna Ehituskool). Tagatud on tasuta parkimine kooli sisehoovis.

Koolituse hind: 69 eurot + km. Soodushind 59 eurot + km registreerumisel kuni 10.05.19.

Väljund: Täiskasvanute Koolituskeskuse tõend.

Lisainformatsioon: Täiskasvanute Koolituskeskuse majandustegevusteate nr on 201221.

Registreerimiseks või täiendava informatsiooni saamiseks saatke email aadressile info[ät]taiendkoolitus.com või kasutage meie registreerimisvormi

Täname registreerumise eest.

 


<< Tagasi